Z historie firmy

Když jsem v roce 1992 začal jako živnostník podnikat, vládlo všude kolem nadšení ze svobody a my si užívali cestování po Evropě. Tehdy jsme vozili auta z Itálie a lidi nám auta doslova trhali z rukou. Prodávali jsme také traktory a zemědělskou techniku začínajícím soukromým zemědělcům. Od té doby jsem ušel velký kus cesty. Vystřídal několik obchodních partnerů i zacílení firmy.

Prodeji aut jsem postupně dával méně a méně času, raději jsem se soustředil na zemědělskou a zahradní techniku a hlavně na manipulační techniku a prodej vysokozdvižných vozíků.

Firma AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o. byla založena v roce 1999 s cílem lépe zaštítit všechny aktivity firmy od služeb řemeslníkům a malým podnikatelům v našem regionu, přes prodej aut až po agendu ohledně vysokozdvižných vozíků.
Dnes poskytujeme kompletní služby pro majitele vysokozdvižných vozíků – od prodeje, servisu, přes krátko- i dlouhodobý pronájem VZV, až po provádění technických kontrol VZV či školení nových řidičů a proškolování služebně starších řidičů VZV.

AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o. je dnes dobře zavedená firma, do které nastupuje nová generace. Já už se vidím více s vnoučaty než v práci, přesto jsem stále připraven pomoci svými radami a zkušenostmi.

Ladislav Holík